Nawigacja

Rok szkolny 2017/2018 Rok szkolny 2015/2016 Rok 2014 Rok 2013

Wydarzenia

Rok szkolny 2017/2018

 

 

Lekcja biblioteczna o chlebie

 • W październiku zaprosiłyśmy uczniów na lekcję o chlebie. Dzieci wspólnie zastanowiły się jakie składniki są niezbędne do przygotowania chleba oraz jakie pieczywo jedzą ludzie w innych krajach. Zajęcia prowadziła Magdalena Florysiak. Zdjęcia z tego wydarzenia można obejrzeć w zakładce https://gimbar1.edupage.org/album/?

 

 

Spotkanie z Jackiem Łapińskim

 • W listopadzie dzięki zaproszeniu Centrum Kulturalno-Bibliotecznemu w Barczewie uczniowie klas IIc i d gimnazjum oraz klasy VII uczestniczyli w spotkaniu z panem Jackiem Łapińskim autorem książki „Jak być lepszym w życiu prywatnym i zawodowym”. Zdjęcia z tego wydarzenia można obejrzeć w zakładce Foto https://gimbar1.edupage.org/album/? 

 

 

Pierwsza wizyta w szkolnej bibliotece

 • Pod koniec listopada uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w lekcji bibliotecznej pt. "Wizyta w szkolnej bibliotece". Dzieci wspólnie rozwiązywały bajkową krzyżówkę, zastanawiały się jak dbać o książki i posłuchały opowiadania o powstaniu tęczy. Na koniec pierwszoklasiści mogli wypożyczyć swoje pierwsze książki. Zdjęcia z tego wydarzenia można obejrzeć w zakładce Foto https://gimbar1.edupage.org/album/?

 

 

Biblioteka podczas ferii

 • W ramach "Kolorowych ferii" prowadzonych przez szkolną świetlicę bibliotekarz zaprosił dzieci na spotkanie z ceramiką w szkolnej bibliotece. Uczestnicy pod kierunkiem nauczyciela wykonali z gliny proste figurki zwierząt. Był również czas na realizację własnych pomysłów:) Zdjęcia z tego wydarzenia można obejrzeć w zakładce Foto https://gimbar1.edupage.org/album/?

 

 •  

Aktualności

Kontakt

 • Gimnazjum nr 1 im. Ziemi Warmińskiej w Barczewie
  ul. Północna 14
  11-010 Barczewo
 • 089 51 47 713 / fax 089 51 47 713

Galeria zdjęć